Automobilių stiklų tamsinimas

Automobilių stiklų tamsinimui naudojame pažangiausios klasės medžiagas. Visos mūsų naudojamos plėvelės yra patvirtintos IWFA ( International Window Film Association) – Tarptautinės langų plėvelių asociacijos, kuri yra aukščiausios kokybės garantas. Mūsų plėvelės puikiai išsaugo spalvą, neišblunka nuo saulės spindulių, turi specialų sluoksnį, saugantį nuo įbrėžimų, todėl yra atsparios pažeidimams valant langus ar juos darinėjant.
Savo klientams mes taikome patrauklias garantines sąlygas ir priklausomai nuo plėvelės rūšies, skiriame iki 10 metų garantiją

AUTOMOBILIŲ STIKLŲ TAMSINIMAS:
Šiandienos tendencija tamsinti automobilių stiklus yra jau ne tik mados, bet ir komforto reikalas. Nors nauji automobiliai rinkoje pasirodo su jau gamykliškai užtemdytais stiklais, tai nesumažina poreikio juos tamsinti papildomai, kadangi šie neatlieka visų svarbių funkcijų, kurias suteikia plėvelės. Jeigu automobilio stiklai nėra tamsinti originaliai, rekomenduojame naudoti apie 20 procentų tamsumo plėvelę, kuri niekuo nesiskiria nuo gamyklinio tamsinimo, tačiau suteikia automobiliui solidumo ir atlieka kitas svarbias funkcijas. Tamsinti stiklai ne tik pagerina automobilio išvaizdą, suteikdami jam solidumo, bet teikia ir daugybę kitų privalumų:

• Apsauga nuo karščio ir UV
Visos mūsų naudojamos plėvelės sulaiko saulės spindulius, prasiskverbiančius pro stiklą. Tokiu būdu mažiau karščio patenka į salono vidų ir sumažėja rizika perkaisti karštomis dienomis. Plėvelė sulaiko net iki 2/3 karščio. Ultravioletiniai saulės spinduliai kenkia žmogaus odai bei akims. Plėvelė sulaiko net iki 99 proc. UV spindulių ir kontroliuoja saulės daromą žalingą poveikį.
Daugelis įsivaizduoja, kad plėvelė pablogina matomumą, tačiau iki 20 proc. tamsumo plėvelė niekuo nesiskiria nuo gamykliškai tamsinto stiklo ir visiškai netrukdo matomumui. Stiklai, padengti mūsų plėvelėmis, sumažina akinimą nuo saulės, sniego, bei neutralizuoja kitų automobilių šviesas, tad geriau matomi kelio ženklai ir kiti kelio objektai.
Tiesioginiai saulės spinduliai turi ardomųjų savybių, dėl ko bėgant laikui išblunka automobilio salonas. Plėvelė kontroliuoja saulės patekimą į salono vidų ir neleidžia išblukti Jūsų įrangai. Ji apsaugo prietaisų skydelį, garso aparatūrą, o taip pat prailgina salono guminių, plastmasinių ir medinių detalių tarnavimo laiką. Visa tai leidžia palaikyti puikią prekinę Jūsų automobilio išvaizdą.

Apsauga nelaimingų atsitikimų ar įsilaužimų atveju
Jau vien tai, kad stiklai tamsinti, atbaido smalsių praeivių žvilgsnius, kadangi vidus tampa mažiau matomas. Jūs jaučiatės saugesni ir įgyjate daugiau privatumo. Kokybiškai užklijuota plėvelė yra be galo tvirta ir sulaiko stiklą prie savęs. O avarijos metu stiklai neišsibarsto, todėl žymiai sumažėja sužeidimo tikimybė.