Pastatų stiklų tamsinimas

Siūlome Jums atnaujinti savo namus ir biurą pasitelkiant architektūrinę stiklo plėvelę. Tai bene pigiausias ir populiariausias būdas koreguoti stiklo savybes ir išvaizdą. Plėvelės skirstomos į apsaugines, atspindinčias ir dekoratyvines. Apsauginės naudojamos norint sustiprinti stiklo konstrukciją, dekoratyvinės skirtos puošybai. Apsauginės plėvelės gali būti ir atspindinčios, jos skirtos sulaikyti saulės spindulius, tam kad patalpose būtų išlaikoma optimali temperatūra gausiai apšviečiamuose plotuose, kur jaučiamas šviesos perteklius ir sureguliuoti ultravioletinių spindulių daromą žalą. Šios plėvelės taip pat puikiai tinkamos norint nukreipti nepageidaujamus žvilgsnius. Rekomenduojama daugiabučiuose namuose, siekiantiems daugiau privatumo. Tai puikus sprendimas įmonėms, kurios nori jaukumo savo erdvėse. Plėvelė užtikrina puikų matomumą iš pastato vidaus ir tuo pačiu neleidžia stebėti, kas yra viduje praeiviams iš lauko.
Plėvelės sulaiko 99% ultravioletinių saulės spindulių ir apsaugo baldus bei sienas nuo išblukimo. Sumažėja poreikis slėpti audinius, kilimus, dailės dirbinius nuo tiesioginės saulės. Mūsų klijuojama plėvelė puikiai tarnauja ištisus metus, kadangi vasaros metu ji šviesos neįleidžia, o žiemą neišleidžia, taip reguliuodama ir palaikydama optimalią temperatūrą visą laiką.
Plėvelės saugo ne tik nuo saulės, – tai puiki prevencinė priemonė. Jos suteikia apsaugą nuo įsilaužimo, atsitiktinių smūgių, stiklo šukių. Po smūgio šukės gali stipriai ar net mirtinai sužeisti, o plėvele padengto stiklo šukės lieka prilipusios prie plėvelės, kuri nukrenta visa, taigi niekas nesusižeidžia.