Stiklų dekoravimas

Dekoravimo plėvelės langams – tai revoliucija stiklų pasaulyje!
Be jų neapsieina stilingi ir profesionalūs interjero sprendimai. Puošiant interjerą dekoratyvinėmis plėvelėmis vienu metu išsprendžiamos net kelios funkcijos vienu metu. Pirmiausia Jūs galite įgyvendinti pačius įdomiausius ir netikėčiausius savo norus, pvz. atkartoti raštą nuo tapetų ir stiklą harmoningai įlieti į aplinką. Turime didžiulį raštų, ornamentų pasirinkimą, taip pat atkartojame kliento interjero detales (tapetų, užuolaidos, plytelių, kiliminės dangos raštą) ir perkeliame ant stiklo. Antra, šiuo būdu sutvirtinamas pats stiklas ir jūs gaunate apsaugą tuo atveju, jei stiklas dėl tam tikrų priežasčių dužtų. Plėvelės dėka stiklo šukės neišsisklaido erdvėje, o lieka kartu su plėvele.
Plėvelė saugo jūsų konfidencialumą. Balta matinė plėvelė puikiai praleidžia šviesą ir tuo pačiu suteikia sienos efektą. Tai ypač praverčia tais atvejais, kai stiklas patalpose būna mažai pastebimas ir didelė tikimybė į jį atsitrenkti bei susižaloti.
Dekoratyvinė langų plėvelė gali pasitarnauti kaip priemonė reklamai ar papildoma informacijai teikti. Iš jos galima formuoti kompanijos logotipus, įvairius tekstus ar vaizdus, kurie suteiks išskirtinumo ir atrodys estetiškai.
Dekoratyvinės plėvelės dar ypatingos tuo, kad nereikalauja papildomos priežiūros. Jos lengvai plaunasi, gerai išlaiko temperatūrų svyravimus ar padidintą drėgnumą, nesukrenta ir neišsitampo. Ant visų paviršių jos atrodo estetiškai ir nepriekaištingai. Galima dekoruoti baldų stiklus, vitrinas, ofisų, restoranų, vaistinių, grožio salonų, pramogų centrų pertvaras ir langus. Ištaigingiausiems namams ir butams, balkonams čia taip pat galima suteikti pačių netikėčiausių sprendimų.
Stiklas su foto plėvele dažnai naudojamas virtuvės kambariuose: tarp spintelių, prie kriauklės ar dujinės viryklės. Tai kartu ir labai gražu, ir praktiška, nes priežiūros stiklui reikia kur kas mažiau nei plytelėms. Dekoravimo plėvelės langams – tai lengvas ir visiems prieinamas būdas atnaujinti ir papuošti savo namus ir darbo aplinką.